KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5522738
nr 552 2738
Etsning
signerad Olle Hampus 1991, 94/150, 64x39, stilleben, 64x39
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:08:55
300 kr
450 kr
500 kr
800 kr
650 kr
750 kr
850 kr
1.000 kr